Warsztaty „Zatrzymać emocje”- czyli fotografia na wyciągnięcie ręki!

Jeśli od długiego czasu interesujesz się fotografią, lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z aparatem - niezależnie od Twoich umiejętności możesz wziąć udział w kolejnej edycji warsztatów fotograficznych.

Warsztaty w pewien sposób są kontynuacją tych organizowanych przez sosnowiecką Diakonię Komunikowania Społecznego. Wobec dużego zainteresowania jakim cieszyły się te krótkie kursy fotografii podjęto decyzję o przeprowadzeniu ich na większą skalę. Tym razem temat warsztatów to: „Zatrzymać emocje”. Organizatorem jest śląska filia Diakonii Komunikowania Społecznego. Wydarzenie odbędzie się w Częstochowie i potrwa dwa dni, od 7 do 8 listopada 2015 roku. Wszyscy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty DKS będą mieli szansę nauczyć się podstaw fotografii i poznać podstawowe pojęcia z nią związane.

Celem pierwszego dnia warsztatów będzie przygotowanie własnych prac na podstawie zajęć teoretycznych. Następnego dnia odbędzie się prezentacja prac, a każdy uczestnik będzie mógł poznać opinię innych i pozyskać cenne uwagi. Nie może zabraknąć także gości specjalnych, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestnikami warsztatów. Koszt udziału to 50zł. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aparatu oraz statywu.

Organizatorzy nie wyznaczyli innych wymagań sprzętowych. Warto wspomnieć, że na miejscu będzie możliwość skorzystania z noclegu oraz wykupienia posiłków. Budynek, w którym będą odbywać się zajęcia posiada aneks kuchenny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formularz online.

Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata zaliczki w wysokości 35 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.foto.oaza.pl

Zobacz plakat Warsztaty fotograficzne

Agata Nurek